KUPUJ U NAS

Mamy atrakcyjne cenyDostawa gratisDostawa w ciągu 24hOpieka posprzedażowa

JAK WYGLĄDA PROCES ZAKUPU I DOSTAWY W A-J?

Skontaktuj się z nami aby ustalić czy dysponujemy tym czego potrzebujesz i aby uzyskać informację o aktualnej cenie produktu, który Ciebie interesuje. Chcesz dokonać zakupu? Złóż zamówienie a my dostarczymy wybrany produkt w ciągu 24 godzin. Szczegóły poniżej…

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać: telefonicznie, mailem i faxem. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj… 99% zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin.

Dostawa zamówionych towarów

Zamówione towary dostarczamy własnym transportem lub za pośrednictwem kuriera GLS. Dostawa jest zawsze bezpłatna.

Płatność za towar

Preferowaną formą płatności jest przelew na nasze konto. Przy pierwszym zakupie termin płatności to 7 dni. Po złożeniu kolejnych zamówień termin płatności to 14 dni.

toner_004

Gwarancje i reklamacje

Każdy oferowany przez nas produkt posiada gwarancję. Jeśli dostarczony produkt jest uszkodzony lub działa niepoprawnie zgłoś do nas telefonicznie lub mailowo reklamację. Po zgłoszeniu reklamacji od razu wysyłamy nowy produkt w zamian za reklamowany i równocześnie odbieramy wadliwy. Dostawa nowego produktu oraz odbiór wadliwego odbywa się na nasz koszt.

Pomoc przed i po sprzedaży

Nie wiesz jaki toner lub tusz jest najlepszy dla Twojej drukarki? Skontaktuj się z nami, doradzimy Ci wybór odpowiedniego produktu.

Kupiłeś u nas toner lub tusz ale nie wiesz jak go poprawnie zainstalować w drukarce? Skontaktuj się z nami aby uzyskać informację jak to zrobić poprawnie.

Potrzebujesz naszej pomocy? Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji…