A-J | KONTAKT
Previous
CLOSE
Next

Dane teleadresowe głównej siedziby w Zielonej Górze

A-J
ul. Beniowskiego 3
65-324 Zielona Góra
NIP: 693-140-0756
REGON: 081098556

tel.: 68 411 41 91
fax: 68 411 41 84
e-mail: zgora@a-j.pl
gadu-gadu: 31256956

Konto bankowe:
Idea Bank
84 1950 0001 2006 0427 4229 0002

Odziały terenowe

A-J Białystok


tel.: 87 737 14 00
fax: 87 737 14 03
e-mail: bialystok@a-j.pl


A-J Gorzów Wlkp.


tel. 95 781 96 95
fax 95 781 96 74
e-mail: gorzow@a-j.pl


A-J Koszalin


tel. 94 717 33 09
fax 94 716 09 67
e-mail: koszalin@a-j.pl


A-J Kraków


tel. 12 37 67 137
fax 12 37 67 187
e-mail: krakow@a-j.pl


A-J Łódź


tel. 42 299 68 44
fax 22 378 15 32
e-mail: lodz@a-j.pl


A-J Rzeszów


tel. 17 717 36 33
fax 22 378 15 32
e-mail: rzeszow@a-j.pl


A-J Warszawa


tel. 22 378 12 48
fax 22 378 15 32
e-mail: warszawa@a-j.pl


A-J Bydgoszcz


tel. 52 561 06 47
fax 52 561 06 57
e-mail: bydgoszcz@a-j.pl


A-J Jelenia Góra


tel. 75 612 67 35
fax 75 612 67 36
e-mail: jgora@a-j.pl


A-J Legnica


tel. 76 744 27 18
fax 76 744 27 84
e-mail: legnica@a-j.pl


A-J Opole


tel. 77 544 97 72
fax 77 544 97 54
e-mail: opole@a-j.pl


A-J Szczecin


tel. 91 886 61 42
fax 91 886 59 78
e-mail: szczecin@a-j.pl


A-J Wrocław


tel. 71 715 64 23
fax 71 715 64 25
e-mail: wroclaw@a-j.pl


A-J Gdańsk


tel. 58 732 79 21
fax 58 732 79 24
e-mail: gdansk@a-j.pl


A-J Katowice


tel. 32 44 16 277
fax 22 378 15 32
e-mail: katowice@a-j.pl


A-J Lublin


tel. 81 464 36 57
fax 81 464 36 67
e-mail: lublin@a-j.pl


A-J Poznań


tel. 61 622 96 69
fax 61 624 27 79
e-mail: poznan@a-j.pl


A-J Wałbrzych


tel. 74 661 46 26
fax 74 661 46 72
e-mail: walbrzych@a-j.pl


Formularz kontaktowy

Chcesz nam zadać pytanie? Skorzystaj z poniższego formularza. Odpiszemy najszybciej jak to możliwe...
Proszę czekać...